Дев’ята сесія селищної ради складалась з двох пленарних засідань 30.06.2021р. та 06.07.2021р.

Дата: 09.07.2021 15:40

Депутати вирішили питання затвердження передавальних актів колишніх сільських рад,  регламенту  ради у новій редакції, прийняли ряд регуляторних актів  та програм. Значну частину рішень було розглянуто та прийнято щодо надання земельних ділянок громадянам у власність. Також було і відмовлено у наданні земельних ділянок громадянам в зв’язку з незавершеною інвентаризацією вільних земель на території Устинівської селищної ради та з інших причин.

Щодо продовження договорів оренди комунальної землі,  постійна комісія запропонувала проект рішення, яким передбачено продовжувати такі договори на 7 років з моменту закінчення строку діючих з умовою орендної плати 12% з часу укладення додаткової угоди та плюс на співпрацю по соціальних проектах 1% для тих, хто орендує до 50 гектарів, та 12%  - для тих, хто має в оренді більші площі. Рішення були ухвалені.

Депутат обласної ради Валерій Міщенко подякував депутатам селищної ради за підтримку ініціативи 12х12 і прийняття такого важливого рішення, яке серйозно змінить розвиток території.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису