Про набір студентів до ІПК ДСЗУ в 2021

Дата: 21.07.2021 10:00

Устинівська селищна рада повідомляє, що Інститутом підготовки кадрів державної служби зайнятості України у 2021 році здійснюється підготовка фахівців зі спеціальності 281 “Публічне управління та адміністрування” за освітніми програмами “Публічне  адміністрування та публічна служба”, “Місцеве самоврядування та управління територіальною громадою”, ”Парламентаризм та парламентська діяльність”, “Публічне управління та адміністрування у сфері охорони здоров’я” освітнього ступеня “магістр”.

Магістерська програма з публічного управління та адміністрування спрямова на на підготовку фахівців найвищої кваліфікації для роботи у сфері державного управління та місцевого самоврядування, які забезпечать європейський рівень надання адміністративних послуг на засадах запровадження у практику діяльності принципів демократичного врядування.

Ректорат Інституту запрошує на навчання працівників органів державної влади та посадових осіб місцевого самоврядування.

Інформацію щодо вступної компанії розміщено на офіційному сайті Інституту http://new.ipk.edu.ua/ .