Зробіть щеплення – захистіть себе та рідних

Дата: 27.07.2021 16:41

Станом на 27 липня 426 мешканців Устинівської територіальної громади отримали щеплення від СОVID-19 у повному обсязі (2 дози). 99 осіб отримали по одній дозі вакцини CoronaVac  та 147 осіб  - вакцини Pfaizer,  ці громадяни отримають другу дозу згідно графіку щеплень.

За сьогодні, 27 липня, вакциновано 20 осіб.

Нагадуємо, що отримати щеплення можна без попереднього запису , безпосередньо у приміщенні Устинівської лікарні. Зателефонувавши в робочий час за вказаними номерами телефонів 096-657-80-01, 097-863-32-72, 096-994-28-30, можна записатись на щеплення або отримати інформацію щодо кампанії з вакцинації населення.