Зробіть щеплення – захистіть себе та рідних

Дата: 04.08.2021 11:48

Станом на 3 серпня 2021 року  1093 мешканця Устинівської територіальної громади отримали щеплення від СОVID-1: у повному обсязі вакциновано 482 особи, одну дозу отримали 611  осіб.

Інформуємо, що КНП «Устинівський центр первинної-медико санітарної допомоги»  в достатній кількості  забезпечений вакциною CoronaVac.

Отримати щеплення можна без попереднього запису безпосередньо у приміщенні Устинівської лікарні.

Запрошуємо отримати щеплення та захистити своє життя і життя близьких людей. Телефони для довідок: 096-657-80-01, 097-863-32-72, 096-994-28-30.