Про внесення змін до Порядку забезпечення соціального захисту дітей

Дата: 17.08.2021 13:03

Уряд посилює соціальний захист дітей, які постраждали від жорстокого поводження, у тому числі від сексуального насильства.

Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 28 липня 2021 року №775 „Про внесення змін до Порядку забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі дітей, які постраждали від жорстокого поводження”.

Відповідний порядок вдосконалено в частині механізму виявлення дітей, які постраждали від насильства та жорстокого поводження, у тому числі від сексуального насильства, а також інформування працівників закладів, установ, організацій, які у своїй роботі контактують з дітьми, про захист дітей від усіх форм насильства та експлуатації.

Рішення сприятиме подальшій імплементації положень Конвенції Ради Європи про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства (Ланцаротської конвенції), посиленню захисту прав та інтересів таких дітей.