Робоча зустріч персоналу органу пробації з працівниками Центру надання соціальних послуг

Дата: 17.08.2021 15:50

Сьогодні, 17 серпня 2021 року було проведено робочу зустріч за участі старшого інспектора Кропивницького районного сектору №6 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області Тамари Коцюр, завідувача відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Устинівської селищної ради Алли Петренко та фахівця із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Устинівської селищної ради Світлани Волик.

Метою зустрічі став розгляд питань щодо взаємодіїї між вищезазначеними організаціями, які виникли внаслідок необхідності поновлення Меморандуму про співробітництво між Центром надання соціальних послуг Устинівської селищної ради та філією Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області.

Зокрема, під час зустрічі було підведено підсумки поточної взаємодії між даними підрозділами, проведено аналіз результативності співпраці   вцілому, а також виокремлено актуальні напрямки спільної роботи на майбутнє.