Святкування Дня Незалежності в Ганно-Леонтовичевому

Дата: 27.08.2021 13:02

23 серпня в селі Ганно - Леонтовичеве було проведено свято, приурочене  Дню Прапора та  Дню Незалежності України.

Свята розпочалося з   винесення  Прапору  України під  звуки  Гімну України. З вітальним словом виступила староста Тетяна Гуслєнкова, яка привітала присутніх від себе особисто та від імені селищного голови І.О. Пенькова. Потім хвилиною мовчання вшанували пам'ять  про загиблих в АТО.

Гарно декламували  вірші  Бодолян Д. та  Шевельова Н.

На святі лунали українські пісні у виконанні Ярмошенко І.В., Шуфляк Л., Повзун О.,  Горбенко К., Гордієнко В.

Шанувальників  танцю  порадували виконавці композиціями  - "Федеріко Феліні" та  "Повертайся живим" ( присвячений нашим захисникам ), до участі у   флешмобі  "Ми - українці" запрошували всіх бажаючих.

Трішки гумору додали сценки " Коханка і жінка", "Роксолана","Наталка Полтавка" та гуморески "Який же я українець", "Як Галя і Коля до Єгипту літали".

Щиро дякуємо  учасникам  концертної програми :  Ярмошенко І.В., Шуфляк Л., Повзун О., Горбенко К., Гордієнко В., Шевельова Н., Іщенко Н., Іщенко С., Фейчук В., Горбенко А., Бодолян І., Бодолян Д.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису