Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 31.08.2021 16:17

31 серпня   2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Устинівської селищної ради, яке провів селищний голова Ігор Пеньков.

У засіданні прийняли участь 15 членів виконкому з 19, четверо   відсутні з поважних причин. У ході засідання було розглянуто 25 питань порядку денного, які стосуються схвалення  прогнозу  бюджету Устинівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки, звіту про виконання програми соціального і економічного розвитку громади за I півріччя 2021 року, звіту про виконання бюджету за I півріччя 2021 року, звітів керівників відділу культури, туризму та культурної спадщини та відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Устинівської селищної ради про роботу відділів за I півріччя 2021 року та про підготовку комунальних закладів до нового 2021-2022 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період. Звіти керівників запропоновано взяти до відома з врахуванням  зауважень та пропозицій щодо покращення роботи відділів та оптимізації мережі закладів. Заслухано та прийнято до відома інформацію щодо  розгляду звернень громадян, погоджено проект рішення сесії ради «Про затвердження програми «Безпечне правосуддя»,  затверджено  висновок  про доцільність позбавлення батьківських прав,   надано дозвіл на вчинення правочину неповнолітньою особою, дозволів на видалення аварійних дерев, списання нежитлової будівлі та переведення житлового будинку квартирного типу в житловий будинок садибного типу та прийнято рішення щодо  надання матеріальної допомоги громадянам  на лікування та поховання. Докладніше з прийнятими рішеннями можна ознайомитися на сайті Устинівської селищної ради в розділі  «офіційні документи».