1 вересня – День знань!

Дата: 02.09.2021 14:09

Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день. Початок нового навчального року – завжди очікування чогось нового.

Зранку, на подвір’ї школи зібралися учні 1-х - 11-х класів, їхні батьки та педагоги.

На День знань до Седнівського НВК завітала староста  Гуслєнкова Т.В. та привітала з початком нового навчального року усіх присутніх від себе та від імені голови селищної ради Пенькова І.О. і вручила подарунки: м'ячі футбольний та  волейбольний, подарунки для першачків від відділу освіти Устинівської селищної ради.  Також було вручено  набір кольорових олівців учасникам конкурсу дитячого малюнку та дитячого виробу на тему: "Незалежна і єдина- моя рідна Україна", який був проведений у серпні до 30-ї річниці Незалежності України.

Свято закінчилося традиційно першим дзвоником та тематичним уроком.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису