Перший дзвоник в КЗ Устинівське НВО ЗШ I-III ст.

Дата: 03.09.2021 11:51

День знань - одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне. Разом із тим, це свято об’єднує всю громаду – від найменших, тих хто вперше піде до школи і стане першокласником, до серйозних старшокласників – тих, хто стоїть на порозі дорослого життя. Крім того, це свято всіх учителів, батьків, бабусь та дідусів, хто з хвилюванням та гордістю збиратиме та проводжатиме рідних чад до школи. Вже традиційно в перший день навчального року в школах України проходить святкова лінійка, де лунає перший дзвоник. Пролунав першого вересня такий бажаний перший  дзвоник і для школярів КЗ «Устинівське НВО «ЗШ І-ІІІ ст.». Гарними словами привітала учнів, батьків, учителів, усіх присутніх з початком нового навчального року заступник директора з навчально- виховної роботи Лозовська В.В. Завітала до школи із привітаннями від селищної ради та подарунками переможцям художнього конкурсу до ювілейної річниці Незалежності України та Дня селища секретар Устинівської селищної ради Омельченко Л.П. Емоційні виступи першачків, слова вдячності вчителям та зворушлива пісня про школу випускників, мерехтливе переливання осінніх айстр та троянд, хвилювання батьків, святкова першовереснева атмосфера – заполонили шкільне подвір’я. Продовженням свята став єдиний шкільний урок для учнів 1-11 класів «30 років- 30 кроків: Україна прекрасна і  незалежна» з елементами квесту. І насамкінець урочистих заходів, що відбулися цього дня, був проведений загальношкільний флешмоб . Учні усіх класів виготовили 30 великих квіток, які символізують 30 років Незалежності нашої держави. Кожна квітка була складена у один великий вінок- образ України- із повідомленнями одиннадцятикласників про здобутки і перемоги країни.

Це свято – ніби вранішня зоря,

Яка вогнем засяє променистим,

Бо знань зерном живе уся Земля!

Тож в добру путь! Із вірою в майбутнє!

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису