ПОБАЧИВ? ПРИБЕРИ! ПРИЄДНУЙСЯ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПРИБИРАННЯ 18.09.2021 року.

Дата: 08.09.2021 16:12

Шановні жителі Устинівської селищної територіальної громади!!!

В Україні стартувала підготовка до найбільшої екологічної акції осені «ПОБАЧИВ? ПРИБЕРИ».

Цього року Україна вийде на масштабне прибирання 18 вересня о 10.00 у 24 областях. З метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводженням з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді. Запрошуємо небайдужих жителів нашої громади взяти участь в екологічній акції осені «ПОБАЧИВ? ПРИБЕРИ» незалежно від віку, від малого до великого, колективні прибирання з сім’єю, друзями чи колегами, комерційні та некомерційні організації, державні установи, засоби масової інформації. Українці із міст та містечок, сіл та селищ об’єднаються заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття та формування культури чистоти.

Хай небо буде мирним, Україна чистою!