Взаємодія Бюро правової допомоги та сектору пробації

Дата: 10.09.2021 08:49

08.09.2021 року відбулась робоча зустріч працівників  Устинівського бюро правової допомоги та сектору пробації. В рамках Меморандуму про співпрацю юристи Устинівського бюро правової допомоги з надання безоплатної правової допомоги Валентин Баранов та Наталія Пономар періодично консультують клієнтів пробації в приміщенні Кропивницького районного сектору№6 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області. Підоблікові пробації мають змогу звернутись зі своїми правовими питаннями, адже перебуваючи у конфлікті з законом, кожен має право на забезпечення його конституційних прав.

Партнерство в пробації – це об’єднання, консолідація можливостей різних організацій та установ для забезпечення ефективності пробації, можливість удосконалення інструментів пробації, вирішення криміногенних потреб засуджених, що сприяє підвищенню безпеки в громадах. Завдяки партнерським організаціям проблеми клієнтів пробації вирішуються та в них з’являється шанс на повноцінне життя без спокуси вчинення нових правопорушень.