Зі святом, Днем рятівника !

Дата: 17.09.2021 07:49

17 вересня – День працівників цивільного захисту України святкують працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони.  Це свято об’єднує людей мужніх, сильних та відважних, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився у біді, запобігти і ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захистити здоров’я і життя людей, надати необхідну допомогу постраждалим. Кожен  тривожний виїзд – це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа, ліквідована аварія – це врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні цінності.  Користуючись нагодою Устинівська селищна рада вітає працівників, ветеранів служби цивільного захисту з професійним святом та бажає рятівникам міцного здоров’я, затишку та достатку, якомога менше тривожних викликів.