Проведено профорієнтаційний захід

Дата: 17.09.2021 13:45

Проведено профорієнтаційний захід

15 вересня в КЗ «Устинівське НВО ЗШ І-ІІІ ст.» був проведений спільний інформаційно-профілактичний та профорієнтаційний захід з представниками Національної поліції України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій «День з поліцейським та рятівником». Представники - поліцейські ювенальної превенції громади та ДСНС- на подвір’ї  закладу знайомили учнів із професіями поліцейського та рятувальника та  специфікою їхньої  роботи, провели профілактичні бесіди про правила дорожнього руху, попередження травматизму, пожежної безпеки, цивільного захисту, моделюючи різні життєві ситуації. Школярам були продемонстровані зразки спеціальної техніки та спорядження, що використовуються у службовій діяльності. Учні  з превеликим задоволенням приміряли службову амуніцію. На завершення заходу був проведений єдиний інтерактивний урок з правил безпечної поведінки. Дякуємо всім учасникам за співпрацю та впровадження в шкільне життя важливого проекту!

Фото без опису Фото без опису  Фото без опису Фото без опису Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису