УВАГА! Посилені карантинні обмеження почнуть діяти з 23 вересня

Дата: 22.09.2021 11:22

Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на своєму засіданні 21.09.2021 року прийняла рішення ввести «жовтий» рівень епіднебезпеки по всій території України.

Посилені карантинні обмеження почнуть діяти з 00.00 годин четверга 23 вересня 2021 року.

Які обмеження передбачає «жовта» карантинна зона

заборонено проводити масові заходи за участю більш як однієї особи на 4 кв. м площі території або наповненістю залів понад дві третини місць;
          не більше 4 осіб за столиком в закладі громадського харчування, а відстань між столами – мінімум 1,5 метра;
          кінотеатри та інші заклади культури працюватимуть із наповненістю залів менш як дві третини місць або 50% місць;
          спортивні зали та фітнес-центри працюватимуть лише у разі обмеження кількості відвідувачів з розрахунку одна особа на 10 кв. м площі;
          заклади освіти працюватимуть за умови наявності не менше як у 80% працівників хоча б одного щеплення.

Крім того залишаються дійсними обмеження зеленої зони, а саме - обов'язкове носіння маски в громадських місцях і громадському транспорті.

Як уникнути обмежень «жовтої» зони

Обмеження «жовтого» рівня епіднебезпеки не будуть застосовуватися, якщо всі учасники (відвідувачі) та щонайменше 80% організаторів масових заходів, працівників кафе та ресторанів, кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, спортзалів та басейнів матимуть хоча б одне щеплення або чинний (72 год.) результат ПЛР- чи експрес-тестування. З цією метою уряд 13 вересня запровадив «жовті» та «зелені» Covid-сертифікати.

Устинівська селищна рада закликає всіх жителів територіальної громади дотримуватись встановлених карантинних обмежень, адже від цього залежить здоров’я й життя нас та наших близьких !

Сектор з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Устинівської селищної ради