Заклади освіти працюють в звичному режимі!

Дата: 23.09.2021 17:12

Устинівська селищна рада повідомляє, що незалежно від того, що наша країна з 23 вересня 2021 року перейшла у «жовту» карантинну зону -  всі загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади Устинівської громади працюють у звичному режимі, адже рівень вакцинації працівників закладів складає 80 і більше відсотка.

Дякуємо всім працівникам, які долучились до вакцинації, потурбувались про своє здоров’я, здоров’я своїх рідних та близьких та вберегли всіх учасників освітнього процесу від дистанційної форми навчання.

Сподіваємось на свідомість решти невакцинованих працівників закладів освіти, адже при стовідсотковій вакцинації працівників, навіть у «червоній» карантинній зоні, заклад не переходить на дистанційну форму навчання.