У відділі ЦНАП Устинівської селищної ради відтепер можна отримати комплексну послугу «єМалятко»

Дата: 24.09.2021 15:43

єМалятко - це комплексна послуга для батьків новонароджених. За однією заявою, поданою у відділі ЦНАП Устинівської селищної ради або онлайн на порталі «Дія» https://diia.gov.ua/, можна зареєструвати народження дитини та отримати до 9-ти державних послуг від різних органів влади, потрібних при народженні дитини.

Які документи потрібні:

• оригінали паспортів батьків або цифрові паспорти у застосунку Дія;
  • номер медичного висновку або оригінал медичного свідоцтва про народження (форма 103/о, видається у пологовому будинку);
  • податкові номери обох батьків — оригінали не потрібні, достатньо усно назвати номер, мати скан-копії або фото;
  • інформація про дату, місто та орган, що уклав шлюб (якщо батьки перебувають у шлюбі), — оригінали не потрібні, достатньо усно продиктувати інформацію, мати скан-копії або фото;
  • УНЗР одного з батьків для присвоєння УНЗР дитині (за наявності УНЗР у одного з батьків);
  • номер банківського рахунку у форматі IBAN для зарахування допомоги на дитину.

Також може знадобитися:

• письмова згода одного з батьків щодо присвоєння дитині прізвища (якщо батьки мають різні прізвища і заяву подає один із них);
  • письмова згода другого з батьків щодо реєстрації народженої дитини з одним із них (якщо батьки зареєстровані за різними адресами і заяву подає один із них).

Реєстрація народження за допомогою єМалятко — це:

зручно. За допомогою єМалятко можна замовити усі потрібні послуги для немовляти у зручний час та у зручному місці. До електронної заяви потрібно лише внести дані про маму, тата і дитину, а навпроти — послуги, які хочете отримати, поставити галочку.

• сучасно. Заяву єМалятко можна подати онлайн на порталі Дія. Більше не потрібно десятки різних заяв, робити ксерокопії документів та стояти у чергах.

• швидко. Орієнтовний час заповнення заяви єМалятко — 20-30 хв, реєстрація народження відбувається протягом 1 робочого дня.

• безпечно. Подана онлайн заява єМалятко допомагає не тільки заощадити час, а й не піддавати ризику своє здоров'я та здоров'я родини у час поширення Covid-19.

Для замовлення послуги самостійно онлайн необхідно мати кваліфікований електронний підпис.

Скористайтеся всіма перевагами даної комплексної послуги, ми завжди раді допомогти та надати вичерпну консультацію!