Відзначено бібліотечних працівників

Дата: 30.09.2021 16:01

Всеукраїнський день бібліотек традиційно відзначають в Україні у вересні місяці. З нагоди професійного свята голова Устинівської селищної ради Ігор Пеньков привітав працівників бібліотечної галузі та побажав наснаги, міцного здоров’я,   щастя, добробуту та родинного благополуччя.

За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, особистий внесок у розвиток  бібліотечної справи нагороджено Грамотами Устинівської селищної ради:

• Олену Михайлевич – бібліотекаря Інгульської бібліотеки – філії КЗ «Устинівська централізована бібліотечна система;
  • Тетяну Пінчук – методиста КЗ «Устинівська централізована бібліотечна система»;
  • Валентину Редченко – бібліотекаря Брусівської бібліотеки – філії КЗ «Устинівська централізована бібліотечна система»;
  • Валентину Фейчук - бібліотекаря Ганно - Леонтовичівської бібліотеки – філії КЗ «Устинівська централізована бібліотечна система».

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису