З ЮВІЛЕЄМ!

Дата: 17.10.2021 17:34

Цими осінніми днями творчий колектив газети «Трудівник Устинівщини» святкує 90-річчя з дня заснування видання.

Ювілей для газети, що й говорити, – солідний… Змінювалась назва, змінювались редактори та журналісти. Але безперечним  є те, що кожен з них, незалежно від терміну роботи, залишав свій слід в історії газети, в історії рідного краю. Все, що відбувалося у житті мешканців Устинівщини, так чи інакше знаходило відображення  на шпальтах видання.

90 років невтомно, номер за номером, газета творить справжній літопис нашого краю – його історію, традиції, соціально-економічний розвиток, історію окремих сімей і просто звичайних людей.

Місцева газета – це минуле і сьогодення громади. Це – один із факторів, що об’єднує людей, який, власне і робить їх громадою.

90-річний  ювілей – свято не лише авторів пера, а й  читачів, котрі передплачували і передплачують, читали і читають улюблену газету, чим робили і роблять журналістську працю необхідною і потрібною.

Тож щиро вітаємо колектив «Трудівника Устинівщини» та його читачів  з ювілеєм, бажаємо творчого натхнення, нехай на все вистачає сил та енергії, а здоров’я, благополуччя та добро крокують зажди поруч!