20 жовтня – Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози

Дата: 20.10.2021 08:24

Рак молочної залози – найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок. Щороку понад півмільйона жінок у всьому світі помирає через цю недугу.  У багатьох країнах з жінками проводиться активна просвітницька робота: лікарі-онкологи, громадські активісти та органи влади акцентують особливу увагу на профілактиці та боротьбі з РМЗ.

Рожева стрічка – міжнародний символ, який використовують особи і організації, залучені до руху з інформування суспільства про рак молочної залози.

Основними методами, які дозволяють своєчасно виявити це захворювання , є :

-регулярне самообстеження молочних залоз;

-обстеження у мамолога-онколога один раз на рік;

-УЗД молочних залоз жінкам віком до 40 років – 1 раз на 2 роки, після 50 років – щорічна мамографія.

Кожна жінка повинна знати:

Раннє виявлення раку – запорука його повного вилікування!

Рак молочної залози – не вирок, а хвороба, яку лікують і перемагають!