Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 20.10.2021 16:09

20 жовтня 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Устинівської селищної ради, яке провів селищний голова Ігор Пеньков.

У засіданні прийняли участь 16 членів виконкому з 19,  троє   відсутні з поважних причин. У ході засідання було розглянуто 25 питань порядку денного, а саме про роботу відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, створено комісію з визначення розміру збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам та затверджено її склад, затверджено план поетапних заходів щодо оптимізації мережі закладів культури Устинівської селищної ради, внесено зміни до складу адміністративної комісії у зв’язку з вибуттям працівника та прийняттям іншого, схвалено внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Устинівської селищної ради на 2021 рік, надано дозволи на вчинення правочинів неповнолітніми особами, надано статус дитини-сироти, поставлено на квартирний облік дітей, які позбавлені батьківського піклування, надано  дозволи на виділення частини житлового  будинку з належною частиною господарських будівель в окреме домоволодіння та присвоєння поштової адреси новозбудованому житловому будинку, прийнято рішення щодо надання матеріальної допомоги громадянам  на лікування та поховання. Докладніше з прийнятими рішеннями можна ознайомитися на сайті Устинівської селищної ради в розділі  «офіційні документи».