Встановлення вікон в закладах освіти

Дата: 25.10.2021 13:58

Для покращення матеріально-технічної бази загальноосвітніх навчальних закладів у бюджеті Устинівської селищної територіальної громади передбачені кошти для придбання віконних блоків у сумі 50,0 тис. грн.. На даний час проводиться робота по їх виготовленню. Незабаром новенькі вікна за рахунок бюджетних коштів отримають  філія Устинівська ЗШ І – ІІ ст. (3 вікна),  КЗ Інгульське НВО ЗШ І-ІІІ ступенів (3 вікна)  та філія  Степанівська ЗШ І – ІІ ст. (1 вікно).

Заміна старих дерев’яних вікон на сучасні металопластикові дозволить позбутися зайвих втрат тепла, зменшить витрати  енергоресурсів для забезпечення належного температурного режиму у навчальному закладі, створить комфортні та безпечні умови для навчання дітей та праці педагогів.