Завершено розчистку відрізку дороги на с. Завтурове

Дата: 26.10.2021 09:40

Зважаючи на численні звернення до селищного голови  щодо ускладнень під час підвезення шкільним автобусом учнів по маршруту Завтурове – Інгульське в зв’язку з обвислими деревами та поростями на проїжджій частині, Устинівською селищною радою було направлено лист до ДП «Агентство місцевих автомобільних доріг» в Кіровоградській області з проханням в найкоротші терміни посприяти в прибиранні даного відрізка дороги для забезпечення комфортного та безпечного перевезення школярів. Відповіді від ДП «Агентство місцевих автомобільних доріг» не отримано та дій направлених на прибирання даного відрізка дороги не було вжито. Тому, за ініціативи  та фінансової підтримки селищного голови Пенькова І.О. було розчищено вищезгаданий складний відрізок дороги від порослі, яка перешкоджала проїзду шкільному автобусу.

Дякуємо директору ТОВ «Агрокомплекс» Ковалю О. за надану техніку та трактористу Лашкул А. за якісно проведену роботу. Ми впевнені, що лише завдяки нашим спільним зусиллям та взаєморозумінню ми зможемо подолати проблеми, які виникають на території нашої громади.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису