ШИНИ ДЛЯ ШКІЛЬНИХ АВТОБУСІВ

Дата: 29.10.2021 16:01

У звя’зку з  закінченням терміну експлуатації шин на деяких  шкільних автобусах, для   безпечного перевезення  в осінньо-зимовий період  дітей шкільного та дошкільного віку за кошти бюджету Устинівської селищної територіальної громади в сумі  37,6 грн  було придбано  два комплекти шин (12 шт.) на шкільні автобуси ГАЗель, що здійснюють підвіз за маршрутами:  Седнівка – Селіваново - Ганно-Леонтовичеве та  Докучаєво - Мальчевське . Також  замовлено ще 4 шини для заміни на автобуси БАЗ для маршрута Устинівка - Сонцево та Завтурове - Ганно-Требинівка.