Дотримання карантинних заходів у закладах торгівлі

Дата: 01.11.2021 16:23

01 листопада поточного року у смт Устинівка робочою групою з питань дотримання протиепідемічних заходів в закладах торгівлі було здійснено рейд щодо дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог функціонування в умовах карантину, а саме: стосовно дотримання режиму носіння захисних масок, збереження соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції в закладах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами.

В ході обстежень проведено роз’яснювальну роботу серед продавців та споживачів щодо запобігання інфікуванню COVID-19. Було наголошено на обов’язковому використанні в місцях скупчення людей засобів індивідуального захисту (масок), дотриманні соціальної дистанції, правил особистої гігієни (застосування антисептиків), а також своєчасному проведенні дезінфекції контактних поверхонь.