Оптимізація мережі закладів культури

Дата: 01.11.2021 16:53

Згідно плану поетапних заходів щодо оптимізації мережі закладів культури, затверджених рішенням  виконавчого комітету Устинівської селищної ради від  20 жовтня 2021 року № 210, сьогодні відбулося засідання відповідної Робочої групи селищної ради.

На засіданні було заслухано інформацію начальника відділу культури, туризму та культурної спадщини Семенюка В.О. щодо мережі закладів культури Устинівської селищної ради та установ культури, які не відповідають діючим мінімальним стандартам забезпечення громадян культурними послугами.

Члени робочої групи  підтримали необхідність оптимізації мережі клубних установ Устинівської селищної ради та вирішили подати на погодження виконавчому комітету селищної ради перелік закладів культури, які необхідно ліквідувати та вивести з базової мережі закладів культури.

Згідно законодавства  не відповідають мінімальним стандартам надання культурних послуг Переможнянський, Садківський, Мальчевський та Завтурівський сільські клуби, Садківська, Мальчевська, Тирлово-Балківська, Сонцівська бібліотеки-філії  та Устинівська міська бібліотека централізованої бібліотечної системи.

Після погодження необхідності ліквідації вищезазначених закладів виконавчим комітетом – дане питання буде розглянуто депутатами селищної ради та Міністерством культури та інформаційної політики. Лише після їх погодження заклади культури можуть бути ліквідовані.