ЗРАЗКИ ЗАЯВ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, ФІЗИЧНИХ ОСІБ – ПІДПРИЄМЦІВ ТА ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ

Дата: 04.11.2021 10:53

Зразок заповнення заяви щодо державної реєстрації фізичної особи - підприємця (зміна ФОП)

Зразок заповнення заяви щодо державної реєстрації фізичної особи - підприємця (припинення ФОП)

Зразок заповнення заяви щодо державної реєстрації фізичної особи - підприємця (реєстрація ФОП)

Зразок заповнення заяви щодо державної реєстрації юридичної особи (крім громадських формувань та органів влади) (Зміна ЮО)

Зразок заповнення заяви щодо державної реєстрації юридичної особи (крім громадських формувань та органів влади) (Припинення ЮО)

Зразок заповнення заяви щодо державної реєстрації юридичної особи (крім громадських формувань та органів влади) (Створення ЮО)