Перевірка дотримання карантинних заходів!

Дата: 05.11.2021 14:35

04 листопада 2021 року робочою групою з дотримання протиепідемічних заходів було проведено рейд у селах Олександрівка, Седнівка, Ганно- Леонтовичеве та смт Устинівка (І-ІІ сотні).

Метою рейду було перевірити  заклади торгівлі на предмет дотримання протиепідемічних норм та заходів на період поширення COVID-19. Здебільшого працівники та відвідувачі закладів дотримуються правил карантину, на вході наявні антисептичні засоби для відвідувачів, розмежувальна стрічка та розміщена інформація-роз’яснення щодо дотримання протиепідемічних заходів. Такі рейди Устинівська селищна рада буде продовжувати і надалі.

Наразі кількість захворювань на коронавірус не дозволяє говорити, що хвороба відступає, а тому закликаємо працівників закладів торгівлі та відвідувачів не нехтувати заходами безпеки та елементарними правилами гігієни!

Звертаємось до населення з закликом вакцинуйтеся, щоб уберегти себе та близьких!

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису   Фото без опису  Фото без опису