Шановна громадо!

Дата: 06.11.2021 19:48

Сьогодні поговоримо про галузь «Культура».

Станом на 01 листопада 2021 року видаткова частина бюджету Устинівської селищної територіальної громади становить 144 933 514 грн. Однією з важливих галузей бюджету селищної територіальної громади є галузь «Культура» питома вага якої від загального обсягу бюджету складає 8 487 435 грн., або 5,9% від загального обсягу бюджетних призначень.

Фінансування галузі культури у 2021 році здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету та інших джерел, не заборонених законодавством, наприклад, благодійної допомоги, грантів тощо.

Відповідно до бюджетного законодавства першочергово плануються видатки на заробітну плату та енергоносії.

Кошти місцевого бюджету у сумі 8 487 435 грн. по галузі «Культура» заплановані таким чином:

• 7 702 100 грн. - заробітна плата з нарахуванням всіх працівників галузі "Культура", що становить 90,6% від загального обсягу видатків по вищезазначеній галузі;
  • 323 235 грн – енергоносії (вугілля, дрова, електроенергія), що становить 3,8%;
  • 139 700 грн. – проведення заходів місцевих програм (1,6%);
  • 322 400 грн. – інші видатки (4,0%).

Протягом 2021 року видатки спрямовувались на виплату заробітної плати, оплату за спожиті енергоносії, а також було придбано: ноутбук, принтер, системний блок, проектор, акустичні системи, підсилювачі, мікрофони, дезинфікуючі засоби, будівельні матеріали тощо. Окрім того отримано послуги по обробці дерев’яних конструкцій, телекомунікаційні послуги, послуги програмного забезпечення  АІС «Місцеві бюджети рівня розпорядників бюджетних коштів» та інше.