Вітання з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2021 09:27

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва! Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте рідну Україну! Ви ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Ваш творчий внесок у розвиток національної культури заслуговує на слова щирої вдячності! Сподіваємось і віримо, що це свято подарує вам душевну злагоду, натхнення в роботі заради утвердження на землі ідеалів Добра, Любові і Краси! Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним і дарує нові життєві перемоги. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!

З нагоди професійного свята  селищний  голова Пеньков Ігор Олександрович привітав працівників культури та аматорів народного мистецтва Устинівської селищної територіальної громади  та побажав міцного здоров’я, благополуччя, натхненної праці на благо громади.

Станіслава Горобця, Інну Іванову, Юлію Пінчук, Олену Пугач нагороджено «Подяками».