Начальником Бюро правової допомоги було надано консультації клієнтам пробації

Дата: 09.11.2021 16:29

08.11.2021 року в приміщенні органу пробації начальником відділу «Устинівське бюро правової допомоги» Валентином Барановим було надано консультації клієнтам пробації Кропивницького районного сектору №6 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області. Підоблікові пробації мали змогу звернутись зі своїми правовими питаннями, адже перебуваючи у конфлікті з законом, кожен має право на забезпечення його конституційних прав. До прикладу засуджені цікавилися особливостями відновлення документів, вирішення житлових спорів розірвання актів цивільного стану та інше. Надано консультації також за темами: «Порядок реєстрації чи розірвання актів цивільного стану», «Твої права-надійний захист», «Як вирішити спір» та розповсюджуються інформаційні буклети.