Ліси для нащадків

Дата: 11.11.2021 15:23

З жовтня 2020 року по жовтень 2021 року комунальним закладом «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» було проведено обласний етап Всеукраїнської акції «Ліси для нащадків».

Учасники обласного етапу Всеукраїнської акції «Ліси для нащадків» працювали над завданнями: розвиток екологічної свідомості особистості; оволодіння сучасними технологіями вирощування лісових культур, садивного матеріалу; створення нових лісів, лісових смуг, лісопарків, скверів та інших об’єктів зеленого будівництва; ознайомлення з сучасними формами господарської діяльності; залучення до дослідницької діяльності з лісництва; об’єднання зусиль  лісогосподарських підприємств, наукових і освітніх закладів з метою створення умов для допрофесійної підготовки учнів в галузі лісівництва; закладання лісорозсадників, шкілок в закладах загальної середньої та позашкільної освіти, лісництвах, на присадибних ділянках.

На підставі вивчених матеріалів, представлених на обласний етап

Всеукраїнської акції «Ліси для нащадків» та висновків журі, ІІ місце зайняли

вихованці екологічного гуртка «Юні природолюби» комунального

закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Устинівської

селищної ради на базі філії «Криничненська загальноосвітня школа І-ІІІ

ступенів» комунального закладу «Устинівське навчально-виховне об’єднання

«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Устинівської селищної ради», керівник ІВАНЮК Ольга Михайлівна.

Вихованці гуртка «Юні природолюби»  протягом багатьох років піклуються про збереження нашої природи і в даній роботі підвели підсумки озеленення території протягом 5 років.

Вітаємо з призовим місцем в обласному етапі Всеукраїнської акції «Ліси для нащадків» та бажаємо подальших перемог!