Про недопущення розкрадання комунального майна

Дата: 17.11.2021 13:11

Минулими вихідними  поблизу села Новоігорівка невідомою групою людей з використанням спецтехніки проводились протизаконні роботи по демонтажу меліоративної системи.

Завдяки небайдужим місцевим жителям, які повідомили про демонтаж, дані роботи були зупинені.

На місце події одразу прибули староста Новоігорівського старостинського округу, селищний голова та правоохоронні органи.

На даний час, за зверненням селищного голови та старости Новоігорівського старостинського округу, правоохоронними органами проводиться відповідне розслідування справи.

Устинівська селищна рада звертається до всіх жителів громади з проханням не бути байдужими та, при виявлені фактів пошкодження чи викрадання комунального майна, одразу повідомляти правоохоронні органи і Устинівську селищну раду.Фото без опису