Міжнародний день толерантності

Дата: 17.11.2021 14:31

16 листопада відзначається водночас і незвичне, і дуже важливе для людства свято – Міжнародний день толерантності. Толерантність – це терпимість до іншого світогляду, способу життя, поведінки, культури і звичаїв . І сьогодні є  одним з найпопулярніших і найуживаніших слів в світі.

Активно долучилися до відзначення цього дня  і вихованці комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» та заклади загальної середньої освіти. Проведено   виховні заходи:

• «Всі ми такі різні», гра «Так чи не так»;
  • заняття з елементами тренінгу «Шлях до толерантності та милосердя»,  для членів учнівського самоврядування та гуртківців євроклубу «Мрія».

Проведення таких заходів допомагає сформувати в свідомості дітей  правильне уявлення щодо толерантної поведінки, виховувати почуття поваги один до одного,до звичаїв, традицій і культури різних народів, розвивати комунікативну культуру та взаєморозуміння.

Будьмо толерантними один до одного і світ стане кращим!