Проведено робочу зустріч

Дата: 17.11.2021 16:12

16 листопада селищний голова Ігор Пеньков провів робочу зустріч з директором Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.Чижевського та відмінником освіти, відомою дослідницею природи Кіровоградщини Ніною Бабанською.

Було обговорено широке коло питань щодо перспектив та першочергових практичних кроків утворення на базі ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Монастирище» сучасного туристично – пізнавального комплексу.

Досягнуто домовленість про співпрацю у цьому напрямку місцевої влади, відповідних структурних підрозділів обласної ради та ентузіастів - дослідників Кіровоградщини.

Цього ж дня гості з обласного центру з представниками відділу культури, туризму та культурної спадщини селищної ради здійснили виїзд до Монастирища з метою узгодження на місці питань визначення місць майбутніх локацій, вжиття заходів щодо попередження нищення комплексу заказника, попереднього визначення охоронних меж тощо.