Придбано туристичне спорядження

Дата: 19.11.2021 13:14

У рамках виконання програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Устинівської селищної територіальної громади на 2021 – 2025 роки , з метою підтримки громадських ініціатив у сфері національно- патріотичного виховання учнівської молоді, покращення матеріально- технічної бази та забезпечення оволодіння туристичними навичками здобувачів освіти КЗ «Устинівське НВО «ЗШ І-ІІІ ст.» для участі у військово- патріотичних проектах «Сокіл.Джура», «Захисник Кіровоградщини», інших туристсько- краєзнавчих та спортивних конкурсах, відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту Устинівської селищної ради для закладу придбано туристичне спорядження на суму 50,0 тис.грн. :

туристичні намети, рюкзаки, каримати, спальники, посуд для приготування їжі в польових умовах, оптичний прилад (бінокль) та ін. обладнання. Сьогодні все отримали. Діти дууууже задоволені! Ідей- море! Підтримуємо нашу молодь разом!