Шановні аграрії Устинівщини !

Дата: 19.11.2021 16:05

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників сільського   господарства України, яке традиційно відзначається в Україні в третю неділю листопада.

Аграрне виробництво було та залишається однією з пріоритетних галузей економіки України. Це – основа життєдіяльності держави, нашого краю, запорука стабільності у наповнені бюджету громади. На вас покладено відповідальну місію  за продовольчу безпеку населення, завдяки вам живе і розвивається село, ви  створюєте нові робочі місця та платите достойні заробітні плати.

Шановні хлібороби, висловлюємо вам слова глибокої  поваги і вдячності за вашу працю, любов до землі і примноження кращих хліборобських традицій.  Нехай не переводиться селянський рід на щедрій українській землі, а трудові династії хліборобів примножуються , у родинах панує достаток і благополуччя , а в серці кожного – щастя, радість та впевненість у завтрашньому дні!