Святкові заходи до Дня працівників сільського господарства

Дата: 22.11.2021 08:14

19 листопада 2021 року в сесійній залі Устинівської селищної ради відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства.

Представників трудових колективів агропідприємств громади та інших учасників заходу з теплими словами вітання та  найкращими побажаннями привітав  голова Устинівської селищної ради Ігор Пеньков.

Зокрема, він зазначив, що це свято є  одним із головних і визначальних у календарі професійних свят, адже праця хліборобів – почесна і відповідальна. Устинівський край  завжди славився своїми працьовитими хліборобами, які за будь-яких умов уміли підтвердити свою майстерність, відповідальність, витримку і наполегливість, щоб виростити, зібрати і зберегти плоди своєї праці.

Завдяки «золотим рукам», мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива. Всі ті, хто обрав для себе нелегку професію  в аграрній сфері, становить міцний осередок трудівників, які забезпечують людей найнеобхіднішим для життя. Саме на аграрній галузі нині будується економіка нашої громади, сплачуються податки, забезпечуються робочі місця, наповнюється бюджет і утримується соціальна сфера.

З нагоди професійного свята за  сумлінну працю, високий професіоналізм та особистий внесок у розвиток  агропромислового комплексу селищної ради 34-х  кращих працівників сільського господарства нагороджено відзнаками селищної ради та цінними подарунками.

Учасники художньої самодіяльності подарували присутнім святковий концерт. Розпочалася програма хореографічною композицією старшої групи студії танцю «Айсель – Денс» «Рушник вишиваний», під час якої селищному голові був вручений коровай.

Вихованці школи естетичного виховання класу хореографії (керівник Владислав Москалець) подарували  присутнім   сучасний танок хіп – хоп «Брат за брата».

Викладач школи естетичного виховання Ірина Лозовська виконала пісню «Карпатський дощ».

Молодша група студії танцю  «Айсель -Денс» подарувала глядачам хореографічну композицію  «Сонячний віночок».

А завершила святкове привітання Юлія Пінчук піснею «Хліб і сіль».

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису