Нових місць для відпочинку стає більше

Дата: 29.11.2021 11:28

Устинівська селищна рада продовжує роботу з облаштування комфортних зон для відпочинку. 26 листопада 2021 року відділом комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово – комунального господарства, охорони навколишнього природного середовища та благоустрою селищної ради   за  кошти місцевого бюджету було придбано лавки в кількості 14 штук, які найближчим часом розпочнуть встановлювати  по території Устинівської селищної територіальної громади. Маємо сподівання, що лавки слугуватимуть для культурного відпочинку мешканців громади  не один рік. Встановлення лавок проводиться для покращення перебування гостей та жителів  громади на територіях, тому закликаємо берегти майно громади і використовувати   належним чином.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису