1 грудня запускається бета-тест декларування місця реєстрації

Дата: 30.11.2021 09:30

Запускається бета-тест декларування місця проживання онлайн 1 грудня на порталі Дія. Це одна з найпопулярніших та найскладніших в отриманні держпослуг.

Через бюрократичну складність кожен третій українець живе не за місцем реєстрації, а більше мільйона людей живуть без реєстрації взагалі. Аби повідомити державі, де ви живете зараз, необхідно відстояти кілька черг та зібрати чимало паперових документів.

Команда Мінцифри повністю змінює формат послуги, цифровізуючи та спрощуючи її. Заповнення короткої заяви онлайн у зручний для вас час замість черг та відвідувань держустанов. Пів року тому на Diia Summit Мінцифри запустили послугу для 7 міст, тепер масштабує її майже на всю країну. Послугу можна буде отримати за 1 робочий день. 5 листопада ВРУ підтримала відповідний законопроєкт в цілому.

Реєстрація на бета-тест тут: https://team2.diia.gov.ua/. Що потрібно для участі в тестуванні:

• податковий номер заявника та власників/співвласників житла

• КЕП заявника та власників/співвласників житла

• право власності на житло має бути внесено до Реєстру нерухомості (з 2013 року)

• перевірити це та інформацію про співвласників можна тут: https://bit.ly/3p3xMGh

• заявник має бути старше 14 років.

Проєкт реалізовується Програма EGAP Фонд Східна Європа, що фінансується урядом Швейцарії, а також за підтримки проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за підтримки Швеції і Академії електронного урядування Естонії в рамках проєкту EU4DigitalUA: Інтероперабельність, е-послуги та кібербезпека. За співпраці Міністерство цифрової трансформації України з Міністерство внутрішніх справ, Державна міграційна служба України, Міністерство оборони України та Міністерство юстиції України.Фото без опису