Участь у роботі І сесії ХІV скликання Кіровоградського обласного парламенту дітей

Дата: 01.12.2021 13:50

Наприкінці листопада на базі Кіровоградського обласного центру відбулася І сесія ХІV скликання Кіровоградського обласного парламенту дітей в режимі зум-конференції. Почесними гостями та натхненниками для депутатів нового скликання стали:

Семенюк Юрій Анатолійович – заступник голови Кіровоградської обласної ради;

Лісота Андрій Андрійович –  заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації;

Лещенко Ельза Володимирівна – директор департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації;

Бут Світлана Володимирівна – координатор Всеукраїнської ради старшокласників, представник Українського державного центру позашкільної освіти;

Суркова Ганна Павлівна – директор Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості.

Від Устинівської селищної територіальної громади делегатами були юні парламентарі в складі: Савченка Андрія – голови Устинівського парламенту дітей, Ігнатенко Олени – голови комісії культури та дозвілля, Пінчук Руслана – голова комісії по роботі з дітьми молодшого та середнього шкільного віку, Салтана Максима – голови комісії інформації та реклами та координатор Устинівського перламенту дітей –  Подолюк Анна Ігорівна. Два дні сесії проходили насиченно, цікаво та креативною.

Проведено прес-конференцію кандидатів на посаду голів профільних комісій  та вибори голів профільних комісій, дебати кандидатів на посаду голови, вибори голови, підсумки голосування, планування роботи профільних комісій на наступний міжсесійний період. Молоді парламентарі отримали новий досвід та завдання для реалізації їх у новому міжсесійному періоді.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису