Програма для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

Дата: 09.12.2021 16:25

Міністерство соціальної політики затвердило Типову програму для осіб, які постраждали від домашнього насильства та / або насильства за ознакою статі.

Тепер психологи та спеціалісти місцевих органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, які пройшли відповідне навчання, отримали чіткий алгоритм дій для психологічного відновлення постраждалої особи і, як наслідок, зміни життя на краще.

Програма сприятиме відновленню психологічного стану особи, яка потерпає від психологічної, сексуальної, фізичної та/або економічної форм домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Спеціальна програма передбачає комплекс заходів, спрямованих на позбавлення від емоційної залежності, невпевненості у собі та формування у постраждалої особи здатності відстоювати власну гідність, захищати свої права у приватних стосунках, у тому числі за допомогою уповноважених органів державної влади, органів місцевого самоврядування.