Успіхи юних дослідників

Дата: 10.12.2021 09:15

Наша рідна земля славиться своїми талантами, своїми обдаруваннями. На її теренах линуть невмирущі слова поетів, дзвенять стоголосо пісні композиторів, виграють  вишиті рушники майстринь. А беруть свій початок і розвиваються ці таланти в школі.

09 грудня 2021 року юні дослідники КЗ «Устинівське НВО «ЗШ І-ІІІ ст.» Устинівської селищної ради»,  всі ті, кого зігріває своїм теплом, не дає спокою жага  пошуку, жага відкриття та натхнення- наші талановиті учні взяли участь у І  етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких та науково-технічних робіт учнів-членів МАН.

На розгляд фахового журі було представлено 6 робіт. Захищали свої напрацювання  учні з 5 тем:

Тараненко Анна Геннадіївна, учениця 10 класу КЗ «Устинівське НВО», керівник -  Олійник Ольга Миколаївна, секція екологічно- безпечні технології,  «Штучний фотосинтез»;

Тараненко Анна Геннадіївна, учениця 10 класу КЗ «Устинівське НВО», керівник - Сидоренко Любов Іванівна, секція українська література,  «Використання фразеологізмів у творах письменника рідного краю Олександра Жовна»;

Кубаш Михайло Віталійович, учень 10 класу КЗ «Устинівське НВО», керівник - Олійник Ольга Миколаївна, секція екологічно- безпечні технології і ресурсозабезпечення,  «Ефективність теплоізоляційних матеріалів»;

Садовенко Софія Юріївна, учениця 8-Б класу КЗ «Устинівське НВО», керівник - Олійник Ольга Миколаївна, секція математика, «Гіпотеза Коллатца»;

Пінчук Руслан Русланович, учень 9-А класу, секція астрономія, «Чи існує 9- та планета Сонячної системи».

Учень11 класу - Рижков Даніель Олексійович підготував змістовну роботу «ІІ Світова війна в обличчях: двічі Герой Радянського Союзу Олексій Юхимович Мазуренко», науковий керівник - Вовненко Ю.А., учитель історії,   (у зв’язку із хворобою не зміг взяти участі у захисті).

Всі роботи були  дуже змістовними, цікавими.

І ось фахове журі, розглянувши роботи, обговоривши захист учасників із врахуванням методичних рекомендацій, визначило переможців:

І місце посіла Тараненко Анна, учениця 10 класу (керівник-  Олійник Ольга Миколаївна), секція екологічно - безпечні технології, «Штучний фотосинтез», яка буде представляти наш заклад у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких та науково-технічних робіт учнів-членів МАН.

ІІ місце розділили: Садовенко Софія, учениця 8-Б класу (керівник- Олійник Ольга Миколаївна), секція математика, «Гіпотеза Коллатца» та Кубаш Михайло, учень 10 класу КЗ «Устинівське НВО» (керівник - Олійник Ольга Миколаївна), секція екологічно- безпечні технології і ресурсозабезпечення,  «Ефективність теплоізоляційних матеріалів».

ІІІ місце посіла Тараненко Анна, учениця 10 класу, (керівник -  Сидоренко Любов Іванівна), секція українська література,  «Використання фразеологізмів у творах письменника рідного краю Олександра Жовна».

Дипломом учасника відзначена робота Пінчука Руслана, учня 9-А класу, секція астрономія, робота «Чи існує 9- та планета Сонячної системи».

Дякуємо всім учасникам за виступи та представлені роботи.

А також велика подяка батькам, учителям, що виростили і виховали чудових школярів: розумних, талановитих, сильних духом, вольових, цілеспрямованих. Віримо, що усі зусилля та робота НТУ не пропадуть даремно, а допоможуть нашим учням у майбутньому.

Вручення грамот та подарунків відбудеться у святковій атмосфері на День Святого Миколая.

Пам’ятайте, велика перемога прийде до того, хто уміє отримувати над собою маленькі, непомітні для інших перемоги.  Знання — ось та велика сфера, ось та ве­лика сила, що стоїть вище життя, у якій саме життя знаходить свій сенс і своє виправдання.

Успіхів вам, діти, і нових перемог!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису