Консультації засудженим з нагоди Міжнародного дня прав людини

Дата: 14.12.2021 13:22

10 грудня у світі відзначають Міжнародний день прав людини, заснований Генеральною асамблеєю ООН, бо саме в цей день в 1948 році Організація Об'єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини.

З цієї нагоди 13 грудня 2021 року начальник Устинівського бюро з надання безоплатної правової допомоги Валентин Баранов в смт Устинівка консультував підоблікових засуджених Кропивницького районного сектору №6 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області.

Під час прийому суб’єкти пробації мали змогу звернутись зі своїми питаннями правового характеру. Також було надано інформації за темами: «Протидія домашньому насильству», «Прийняття спадщини» та було розповсюджено інформаційні буклети. В смт Устинівка дистанційний пункт з надання безоплатної правової допомоги діє на постійній основі згідно розробленого графіку роботи.  Суб’єкти пробації мають можливість отримувати доступ до безоплатної правової допомоги.