Подарували односельцям віру в новорічне диво

Дата: 17.12.2021 15:19

Вже на порозі зимові свята. Діти з нетерпінням чекають на Святого Миколая та Діда Мороза. Однак чомусь з кожним роком дорослі все більше і більше втрачають віру в різдвяні та новорічні дива.

Дуже сумно читати в соцмережах пости про відсутність новорічного настрою. Ось ми і вирішили з бібліотекаркою Колеснік Вікторією Григорівною подарувати трішки радості дорослим перед святами. Чому дорослим? Бо дітки вже дуже скоро отримають подарунки і під подушку, і під ялинку.

До нашої ідеї залюбки долучилися Скалкович Ніна Михайлівна та староста Федунець Тетяна Михайлівна, якій ми дуже  вдячні за спонсорську допомогу.

І ви знаєте,нам разом таки вдалося підняти людям настрій, відчути себе трішечки дітьми. Гадаємо, що це стане доброю традицією, і ми з року в рік даруватимемо усім частинку тепла і добра.