Перемога в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»

Дата: 30.12.2021 09:15

З метою формування в учнів дбайливого ставлення до природи, як невичерпного джерела краси і творчого натхнення комунальним закладом «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція».

У конкурсі взяла участь 41 команда творчих учнівських об’єднань закладів загальної середньої та позашкільної освіти. На розгляд журі було представлено близько 300 робіт.

На підставі рішення журі обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» роботи вихованців гуртків Устинівської селищної територіальної громади   зайняли сім призових місць в таких номінаціях конкурсу:

номінація «Новорічний подарунок»:

І місце – Бобик Анна, вихованка гуртка «Дивоцвіт» комунального закладу ««Димитровське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», за роботу «Сніговичокк в етно кожушинці», керівник Постригань О.О. Робота прийматиме участь у Всеукраїнському етапі конкурсу.

номінація «Новорічна композиція»:

ІІ місце – Крещук Марія, вихованка гуртка «Сувенірний» комунального закладу «Димитровське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», за роботу «Казковий рояль», керівник: Медведєва О.М.

номінація «Стилізована ялинка»:

ІІ місце – Поліщук Анна, вихованка гуртка «Майстерня цікавих справ» комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості», за роботу «Лісове диво», керівник Шкіндер К.Р.

ІІІ місце – Сула Софія, вихованка гуртка «Сувенірний» комунального закладу «Димитровське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», за роботу «Казкова ялинка», керівник: Медведєва О.М.

номінація «Новорічна картина чи колаж»:

ІІІ місце – вихованці гуртка «Умілі ручки», філії «Докучаєвська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» комунального закладу «Устинівське навчально- виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», за роботу «Різдвяне натхнення», керівник Мороз А.М.

номінація «Новорічний букет»:

диплом за участь –  вихованці гуртка «Юні природолюби», філія «Устинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» комунального закладу «Устинівське навчально- виховне об'єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», за роботу «Різдвяне диво», керівник: Кудінова О.Г.

номінація «Новорічний вінок»:

диплом за участь – Голяк Богдан, вихованець гуртка «Умілі ручки», комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості», за роботу «Новорічний віночок», керівник Маркевич В.М.

Вітаємо вихованців гуртків та їх керівників з перемогою ! Бо ці нагороди – це не новорічне диво, а результат кропіткої та великої роботи.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису