Робоча зустріч представника органу пробації зі старостою Устинівської селищної ради

Дата: 11.01.2022 15:50

На початку 2022 року начальником Кропивницького районного сектору №6 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області майором внутрішньої служби Олександром Ігнатенком проведено робочу зустріч зі старостою сіл Новоігорівка, Мар’янівка, Тирлова Балка, Третє Устинівської селищної ради Олександром Шапошніковим. В ході зустрічі було обговорено поведінку та спосіб життя засуджених клієнтів пробації, що проживають на території громади. Старостою сіл було надано характеристики на кожну таку особу та побажання щодо профілактичної роботи з ними. Будемо сподіватись, що здійснення нагляду та проведення соціально-виховної роботи надасть можливість мотивувати даних громадян на законослухняний спосіб життя та допоможе їм подолати негативні прояви поведінки.