Обстеження стану доріг Устинівської селищної територіальної громади

Дата: 12.01.2022 08:41

Стан  доріг на території Устинівської селищної територіальної громади - актуальна проблема, яка потребує невідкладного вирішення. Тому Устинівською селищною радою були направлені клопотання голові Кіровоградської обласної державної адміністрації, до Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області та ДП «Агентство місцевих автомобільних доріг» у Кіровоградській області щодо включення до переліку заходів з проведення ремонтних робіт на дорогах загального користування в Кіровоградській області в 2022 році  доріг Устинівської громади.

11 січня 2022 року було проведено зустріч Устинівського селищного голови  з представниками ДП «Агентство місцевих автомобільних доріг» та філії «Долинський райавтодор» дочірнього підприємства «Кіровоградський облавтодор» відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» в ході якої були обговорені перспективи проведення робіт з відновлення доріг загального користування місцевого значення, які пролягають по території нашої громади. Проведено обстеження щодо визначення їх технічного стану та подальшого обрахування вартості будівельних робіт.

Під час робочої зустрічі були обстеженні такі ділянки доріг, а саме:

• О122103 Устинівка – Мальчевське - Докучаєве – Новий Буг (межа області)  відрізок дороги від  с. Докучаєве до Миколаївської області;
  • С122105 Ганно-Леонтовичеве – Мала Ганнівка – Седнівка та двох розміщених на даній автомобільній дорозі водопропускних споруд;
  • О122101 Устинівка – Березівка (відрізок Устинівка - Сонцево);
  • О122104 Береславка ( межа районів) - Медвежа Балка - Інгульське - Березівка ( на проміжку км 7+601 та км 8+688).