Міжнародний день дарування книг

Дата: 11.02.2022 14:46

З давніх-давен скарбницею духовного багатства, що поєднує минуле, сучасне і майбутнє, є книга. А вчасно прочитана книга – величезна удача. Тож недарма в народі кажуть, що людина перестає мислити, коли перестає читати.

14 лютого - Міжнародний день дарування книг! Це добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році американкою Еммі Бродмур. Вона спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек.

Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, членам родини. В цей лютневий день об’єдналися два свята – День святого Валентина і Міжнародний День дарування книг.

Бібліотеки  КЗ «Устинівської ЦБС»: Олександрівська б/ф, Криничуватська б/ф, Устинівська дитяча бібліотека прийняли у подарунок книги від читачів .

Ми вдячні нашим шанувальникам, які приєдналися до акції та подарували цікаві книги!