Новоігорівці вшанували воїнів-інтернаціоналістів

Дата: 15.02.2022 15:03

В Димитровському будинку культури відбулася зустріч воїнів-інтернаціоналістів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Ветеранів війни  привітали староста Шапошніков О. В. та директор КЗ «Димитровське НВО» Шапошнікова А. А. та вручили подарунки і живі квіти.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять  нашого земляка Зелика С. І.,  життя якого  обірвалося в Афганських горах, а також всіх героїв, які загинули в афганській та інших локальних війнах.

Аматори будинку культури О. Гук, І. Іванова, В. Степанова та Т. Соловей дарували гостям пісні. Учні школи разом з педагогом-організатором Григор О. Г. підготували відеоролик.

Дякуємо всім воїнам-інтернаціоналістам за те, що ви з честю та гідністю виконали свій військовий обов'язок, за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність.

Бажаємо усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й миру, успіхів у праці та добробуту в родинах.